Backend

ASP.NET DEVELOPER @ Sales For Full Time

Sales For

Programista ASP.NET

Nr Ref: PAN/W/166/2017
Miejsce Pracy: Warszawa
SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Nasz Klient zajmuje się produkcją oprogramowania na zamówienie oraz doradztwem informatycznym w zakresie projektowania i wdrażania rozwiązań informatycznych. Firma współpracuje m.in. z branżą ubezpieczeniową i bankowością i w związku z jej rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko Programista ASP.NET.

Obowiązki:

odpowiedzialność za implementację rozwiązań w technologii ASP.NET,

wspieranie zespołu pracującego nad projektami firmy,

samodzielna organizacja pracy.

Wymagania:

dobra znajomość technologii webowych i ich implementacji w ASP.NET, w szczególności HTML5, JQUERY, CSS3

dobra znajomość języka C# i doświadczenie w programowaniu obiektowym

znajomość programowania w języku JavaScript

praktyczna znajomość relacyjnych baz danych (SQLServer,TSQL)

znajomość wzorców projektowych (mile widziana znajomość ASP.NET MVC)

umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji (preferowany TFS),

umiejętność czytania cudzego kodu i wykorzystywania zastanych rozwiązań

wykształcenie w kierunku informatycznym lub pokrewnym

znajomość języka angielskiego

co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i zaangażowania

pracę w doświadczonym i zgranym zespole

elastyczną formę zatrudnienia (B2B)

ubezpieczenie zdrowotne

pracę nad ciekawymi projektami

możliwości rozwoju

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim/angielskim na adres: agnieszka.chlopecka@salesfor.pl  w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: PAN/W/166/2017.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).

Tagged as: asp.net, C, javascript, MVC

Job Overview

  • Date Posted: Posted 3 miesiące ago
  • Expiration date: 27 października 2017
  • Location: Warszawa
  • Job Title: ASP.NET DEVELOPER
  • Hours: 40h / week
  • Salary: 6000 - 10000

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 256 MB.