DEVOPS & SYSADMIN

Scrum @ IT Kontrakt Full Time

IT Kontrakt

IT Kontrakt jest jedną z wiodących firm outsourcingowych i rekrutacyjnych, specjalizującą się w sektorze IT. Firma dostarcza najlepszych specjalistów do projektów informatycznych realizowanych w kluczowych sektorach gospodarki.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Scrum

Numer ref.: DS/S/zdalnie/04

Obowiązki:

  • Codzienne wsparcie zespołu projektowego w rozwiązywaniu problemów i usuwaniu przeszkód
  • Dbałość o przestrzeganie zasad SCRUM w zespole
  • Motywowanie współpracowników i budowanie relacji w zespole
  • Planowanie prac i monitorowanie postępów w projekcie
  • Raportowanie stanu projektów realizowanych przez zespół
  • Ścisła współpraca z klientem, w tym wsparcie w zarządzaniu wymaganiami i analizie biznesowej
  • Zarządzanie zmianą i ryzykiem w prowadzonych projektach

Wymagania:

  • Znajomość metodyk wytwarzania oprogramowania
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność planowania prac zespołu, tworzenia harmonogramów i monitorowania postępów
  • Umiejętność zarządzania ryzykiem i budżetem projektowym
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz narzędzi do komunikacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę zdalną lub w jednym z naszych biur- do wyboru
  • Wydajny, bogato wyposażony firmowy sprzęt
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych, wymiana doświadczeń
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
  • Dofinansowania do szkoleń i certyfikatów
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet rekreacyjno- sportowy

Sposób aplikowania na stanowisko:

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres: rekrutacja@itkontrakt.pl.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi Kandydatami.

Job Overview

  • Date Posted: Posted 3 lata ago
  • Expiration date: 24 czerwca 2017
  • Location: Polska
  • Job Title: Scrum

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 256 MB.