Programming

Programista .NET/ Scrum Master @ CoreServices Full Time

CoreServices

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie dla jednego z naszych projektów poszukujemy osoby na stanowisko:

Scrum Master / Programista .NET

Miejsce pracy: Wrocław

Najważniejsze obowiązki:

praca nad rozbudową systemu sprzedaży, podejmowania decyzji i uruchomień dla kredytów
wspomaganie zespołu w planowaniu i prowadzeniu prac
praca w kilkuosobowym zespole, w metodyce scrum nad rozbudową systemu o nowe funkcjonalności.

Wykorzystywane technologie: IDE – Visual Studio 2013, Serwer kontroli wersji – TFS 2013

ASP.NET Web Forms, WCF, WWF, BizTalk, MSSQL 2008 R2, Entity Framework

Idealny kandydat posiada:
min. 3-letnie doświadczenie w programowaniu w technologiach .NET
b. dobrą znajomość: C#, ASP.NET Web Forms, JavaScript, WCF, MSSQL i wzorców projektowych
doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych
umiejętność dobra organizacja pracy oraz szybkiego usuwania przeszkód do realizacji zadań zespołu
samodzielność realizacji zadań oraz umiejętność pracy w zespole i dzielenia się wiedzą
wysoce rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne oraz wykazuje asertywną postawę

Oferujemy:
długoterminową współpracę
atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności
zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B)
pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport)

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email:

aleksandra.magonska@coreservices.pl

Tagged as: scrum agile .net

Job Overview

  • Date Posted: Posted 4 tygodnie ago
  • Expiration date: 29 października 2017
  • Location: Wrocław
  • Job Title: Programista .NET/ Scrum Master