Other

Analityk Baz Danych Oracle @ CoreServices Full Time

CoreServices - Oracle

Najważniejsze obowiązki

– Prowadzenie analiz systemowych skupionych na budowie, utrzymaniu i rozwoju bazy wniosków w obszarze systemów kredytowych i zapewnianie wsparcia analitycznego dla zespołu przy projekcie
– Udział w testach i wdrożeniach zmian projektowych
– Wsparcie sieci sprzedaży i funkcjonalności w zakresie działania systemów kredytowych
– Współpraca z jednostkami biznesowymi tworzącymi proces kredytowy- analitykami, architektami, PMem, projektantami/developerami
– Zapewnienie wysokiej jakości wdrażanych rozwiązań informatycznych (w tym dokumentacji systemowej)
– Stałe podnoszenie własnej efektywności i procesu realizacji zmian w obszarze systemów, za które odpowiada zespół

Idealny kandydat posiada:

– Umiejętność stosowania różnych technik modelowania wizualnego w analizie systemowej
– Dobra znajomość: relacyjnych baz danych i systemów zarządzania nimi (systemy Oracle, mySQL, SQLDeveloper)
– Praktyczna znajomość SQL i Enterprise Architect, BPM oraz UML
– Biegłość w przygotowaniu dokumentów opisujących wymagania systemowe oraz wizję i zakres rozwiązania przy zachowaniu założonych kryteriów jakości
– Doświadczenie w planowaniu procesu dokumentowania analizy systemowej dot. budowy baz danych wraz z mechanizmami kontroli zmian z wykorzystaniem narzędzi pracy grupowej i repozytoriów np. SharePoint
– Umiejętność skutecznego zarządzania wymaganiami systemowymi zapewniającego możliwość śledzenia powiązań (traceability) i zarządzania zmianami
– Doświadczenie w realizacji projektów w złożonym środowisku biznesowym i IT a także rozbudowanej architekturze i integracji międzysystemowej (Znajomość architektury SOA/ROA (WebService, Rest JSON))
– Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

– Długoterminową współpracę
– Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności
– Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B)
– Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport)

Tagged as: oracle, SQL

Job Overview

  • Date Posted: Posted 3 miesiące ago
  • Expiration date: 15 października 2017
  • Location: Wrocław
  • Job Title: Analityk Baz Danych Oracle