Testing

Tester Wydajnościowy @ Core Services Full Time

Core Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe
instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode
i dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie do projektu w sektorze bankowym poszukujemy osoby na stanowisko:
TESTER WYDAJNOŚCIOWY
Miejsce pracy: Wrocław

Najważniejsze obowiązki:

 przeprowadzanie testów wydajnościowych
 tworzenie kompletnych scenariuszy testowych dla aplikacji
 automatyzacja testów
 organizacja, tworzenie oraz usprawnianie dokumentacji testowej
 tworzenie scenariuszy, które monitorują aplikacje
 współpraca z programistami i dostawcami

Idealny kandydat posiada:

 doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych i wydajnościowych
 znajomość narzędzi JMeter lub CURL
 doświadczenie w pracy z JIRA
 znajomość SoapUI
 znajomość protokołów HTTP, SOAP, REST, LDAP, TCP/IP
 znajomość języka PERL

Oferujemy:

 Długoterminową współpracę.
 Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności.
 Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B).
 Pakiet benefitów (Multisport, Luxmed)

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji przez formularz:

Job Overview

  • Date Posted: Posted 3 miesiące ago
  • Expiration date: 2 września 2017
  • Location: Wrocław
  • Job Title: Tester Wydajnościowy

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 256 MB.