Backend / Programming

Projektant/Programista Java @ Core Services Full Time

Core Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie do jednego z naszych projektów poszukujemy osoby na stanowisko:

Projektant/Programista Java
Miejsce pracy: Wrocław

Najważniejsze obowiązki:

·         Projektowanie rozwiązań w technologii JEE.

·         Praca w 5-osobowym zespole.

·         Budowanie i  ekstrapolacja aplikacji webowych.

·         Sporządzanie dokumentacji technicznej.

·         Możliwość rozwoju w kierunku lidera.

Idealny kandydat posiada:

·         Min. 3 lata doświadczenia w programowaniu.

·         Doświadczenie w pracy z usługami REST / SOAP, znajomość frameworków, które je wspomagają (np. CXF).

·         Znajomość JPA / Hibernate.

·         Znajomość Spring.

·         Mile widziana znajomość EJB3 / JMS.

·         Doświadczenie w budowaniu lub eksploatowaniu aplikacji webowych.

·         Znajomość SVN / GIT.

·         Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL.

Oferujemy:

Długoterminową współpracę.
Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności.
Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B).
Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport)

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez wypełnienie formularza:

Tagged as: java developer projektant programista lead team leader

Job Overview

  • Date Posted: Posted 4 miesiące ago
  • Expiration date: 12 września 2017
  • Location: Wrocław
  • Job Title: Projektant/Programista Java