Programming

Programista Java ze znajomością WebMethods @ CORE Services Full Time

CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie do naszego zespołu Core Services poszukujemy osoby na stanowisko: Programista Java ze znajomością WebMethods

Opis stanowiska:
• Rozwój i utrzymanie systemów bankowych,
• Uczestnictwo w projekcie (system transakcyjny dla firmy finansowej – rachunki, transakcje i księga główna),
• Uczestnictwo w projektowaniu i programowaniu zmian,
• Poprawa ewentualnych błędów.

Oczekiwania wobec kandydata:
• Doświadczenie w komercyjnym tworzeniu oprogramowania w Javie,
• Znajomość Software AG WebMethods™,
• Znajomość biblioteki standardowej Java 8,
• Znajomość różnic pomiędzy wersjami 1.7, 8 i 9,
• Znajomość Spring Framework 3.x i 4.x,
• Znajomość Hibernate 4.x,
• Znajomość SQLa,
• Kultura pisania testów z wykorzystaniem JUnit 4 i Mockito.

Dodatkowe umiejętności, które są mile widziane:
• Znajomość środowiska Weblogic,
• Znajomość technologii JMS,
• Znajomość Oracle 12c (podstawowe czynności administracyjne – dodaj/usuń użytkownika, tablespace itp., PL/SQL),
• Podstawy poruszania się po systemach Unixowych.

Oferujemy:
• Długoterminową współpracę w firmie Core Services,
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia Kandydata,
• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
• Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email:
praca@coreservices.pl  w tytule wpisując Programista Java ze znajomością WebMethods.

Tagged as: webmethods

Job Overview

  • Date Posted: Posted 2 tygodnie ago
  • Expiration date: 9 marca 2018
  • Closes:Mar 31, 2018
  • Location: Wrocław
  • Job Title: Programista Java ze znajomością WebMethods
  • Mar 31, 2018