Business Analyst

Junior Database Specialist @ Core Services Full Time

Core Services

CORE SERVICES działa na rynku od 2010 roku, z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, lokalne i globalne firmy IT jak również dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie do projektu poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Baz Danych

Miejsce pracy: Wrocław
Główne zadania:
– Przygotowanie i analiza danych z hurtowni
– Automatyzacja cyklicznych przeliczeń
– Optymalizacja zapytań SQL
– Przygotowanie danych zgodnie z potrzebami analityków
– Zgłaszanie błędów i monitorowanie procesu ich naprawy
Wymagania:
– Programowanie w PL/SQL
– Praca z bazami danych Oracle
– Znajomość zagadnień ETL
– Chęć rozwoju

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę,
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
  • Pakiet benefitów (prywatne – ubezpieczenie medyczne, karta multisport),

Tagged as: #intern, #internship, #junior, database

Job Overview

  • Date Posted: Posted 2 miesiące ago
  • Expiration date: 2 grudnia 2019
  • Location: Wrocław
  • Job Title: Junior Database Specialist
  • Salary: 3000 - 4000