DEVOPS & SYSADMIN / Frontend

Frontend Developer @ Core Services Full Time

Core Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode
i dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży automotive poszukujemy osoby na stanowisko:

Frontend Developer

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

Praca w zespole kilkuosobowym (max 7) przy rozwoju aplikacji corowej, współtworzeniu aplikacji internetowych, implementacji i wdrażaniu aplikacji. Potrzebna jest osoba typowo frontendowa, specjalista w swojej dziedzinie.

Idealny kandydat posiada:

  • Znajomość HTML5, CSS3, Less lub Sass,
  • Bardzo dobrą znajomość frameworka React lub Angular1 lub Angular2,
  • Bardzo dobrą znajomość EcmaScript6, Babel,
  • Doświadczenie w pracy w środowisku mikrousług,
  • Znajomość Docker lub Vagrant,
  • Umiejętność pisania testów, znajomość Selenium.

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę.
  • Pracę w nowopowstającym zespole.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności.
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B).
  • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o aplikowanie poprzez wypełnienie formularza: o przesyłanie aplikacji klikając w APLIKUJ

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Tagged as: babel, css3, docker, ecmascript6, html5, less lub sass, react lub angular1, selenium

Job Overview

  • Date Posted: Posted 4 lata ago
  • Expiration date: 21 marca 2017
  • Location: Wrocław
  • Job Title: Frontend Developer