DEVOPS & SYSADMIN

DevOps Engineer @ CORE Services Full Time

CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe
instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i
dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie do projektu w sektorze bankowym poszukujemy osoby na stanowisko:
DevOps Engineer
Miejsce pracy: Wrocław

Najważniejsze obowiązki:
• Tworzenie oraz utrzymanie automatyzacji konfiguracji środowisk deweloperskich lub testowych,
• Tworzenie oraz utrzymanie definicji mechanizmów związanych z Continuous Integration,
Continuous Delivery (np. skryptów),
• Wspieranie administratorów w zakresie automatyzacji konfiguracji środowisk,
• Wspieranie zespołów projektowych w rozwijaniu oraz kontrolowaniu automatyzacji kompilacji,
wdrożenia i testów,
• Prace administracyjne na serwerze Team Foundation Server.

Idealny kandydat posiada:
• kilkuletnie doświadczenie w wytwarzaniu oprogramowania (w tym rok w programowaniu
webowych aplikacji wielowarstwowych),
• kilkuletnie doświadczenie w roli DevOps’a (w szczególności w zakresie automatyzacji procesów
związanych z wytwarzaniem oprogramowania),
• bardzo dobrą znajomość MS Team Foundation Server (TFS),
• kilkuletnie doświadczenie w pracy z narzędziem w zakresie definiowania i utrzymania
Continuous Integration lub Continuous Delivery (build & release),
• praktyczną znajomość testów jednostkowych oraz integracyjnych,
• bardzo dobrą znajomość języków wspierających CI (np. powershell),
• bardzo dobrą znajomość konfiguracji lub administracji serwerów Internet Information Services
(IIS) oraz MS SQL na MS Windows (od wersji 2012),
• doświadczenie w pracy z repozytorium kodu (np. GIT, TFVC),
• dobrą znajomość ASP.NET (MVC, WebApi2, WCF) oraz języka C#,
• dobrą znajomość SQL oraz platformy MS SQL Server (od wersji 2012),
• dobrą znajomość Enterprise Architect,
• doświadczenie pracy w środowisku Agile (np. scrum),
• podstawową znajomość technologii COM+, ASP,
• język angielski na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:
• Długoterminową współpracę,
• Dedykowanego opiekuna administracyjnego,
• Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności,
• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
• Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz:

Tagged as: devops engineer asp.net continuous integration delivery

Job Overview

  • Date Posted: Posted 2 miesiące ago
  • Expiration date: 21 stycznia 2018
  • Location: Wrocław
  • Job Title: DevOps Engineer

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 256 MB.