DEVOPS & SYSADMIN / Other

Administrator IT @ Core Services Full Time

Core Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie do projektu w sektorze bankowym poszukujemy osoby na stanowisko:
Administrator IT
Miejsce pracy: Wrocław

Najważniejsze obowiązki:
• III linia wsparcia Helpdesk, w zakresie bieżącej obsługi użytkowników.
• Przygotowanie środowisk TEST,UAT,PROD (obecne oraz nowe systemy produkcyjne).
• II linia wsparcia w zakresie monitorowania i naprawy nieprawidłowości w działaniu systemu.
• Wdrażanie zmian oraz rekomendacji ulepszeń.
• Optymalizacja systemu.

Idealny kandydat posiada:
• Doświadczenie w pracy w środowisku sieciowym (domena MS),
• Znajomość obsługi baz danych MS SQL , QRACLE,
• Doświadczenie w obszarze administracji dużymi systemami pracującymi w trybie ciągłym,
• Znajomość TSQL,
• Doświadczenie w administracji systemami w branży finansowej,
• Znajomość języka angielskiego pozwalająca na tworzenie oraz odczytywanie dokumentacji
technicznej.

Oferujemy:
• Długoterminową współpracę.
• Możliwość rozwoju z wykorzystaniem najnowszych technologii i w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności.
• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B).

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o zgłaszanie kandydatur poprzez formularz.

Job Overview

  • Date Posted: Posted 3 lata ago
  • Expiration date: 14 lipca 2017
  • Location: Wrocław
  • Job Title: Administrator IT