Testing

Tester Manualny @ CORE Services Full Time

CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe
instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode
i dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie do projektu w sektorze bankowym poszukujemy osoby na stanowisko:
Tester Oprogramowania
Miejsce pracy: Warszawa

Najważniejsze obowiązki:
• Przeprowadzanie testów manualnych.
• Tworzenie i wykonywanie przypadków testowych.
• Współpracowanie z zespołem programistów.
• Opracowywanie dokumentacji testowej dla prowadzonych testów.

Idealny kandydat posiada:
• Min 2 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania,
• Dobrą znajomość SQL i/lub PL/SQL,
• Znajomość:
 Microsoft SQL Management Studio
 Oracle SQL Developer
 Business Rule Composer
 SoapUI
 TestLink
• Wiedzę z zakresu:
 Oracle SQL Database
 Microsoft SQL Server
 Usługi web service

Oferujemy:
• Długoterminową współpracę.
• Pracę w nowopowstałym zespole.
• Możliwość rozwoju z wykorzystaniem najnowszych technologii i w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności.
• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B).

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacjipoprzez formularz:

Job Overview

  • Date Posted: Posted 3 miesiące ago
  • Expiration date: 15 grudnia 2017
  • Location: Warszawa
  • Job Title: Tester Manualny

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 256 MB.