Testing

Tester Hurtowni Danych @ Core Services Sp. z o.o. Full Time

Core Services Sp. z o.o.

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe
instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode
i dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie do projektu w sektorze bankowym poszukujemy osoby na stanowisko:
Tester Hurtowni Danych
Miejsce pracy: Wrocław

Najważniejsze obowiązki:

• Praca z bazami danych,
• Współudział w parametryzacji produktów bankowych,
• Ewidencjonowanie błędów, opracowywanie dokumentacji testowej,
• Wykonywanie testów manualnych lub automatycznych.

Idealny kandydat posiada:

• Min. 2 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania,
• Dobra znajomość języka SQL,
• Doświadczenie w pracy z hurtownią danych,
• Mile widziane certyfikaty ISTQB.

Oferujemy:

• Długoterminową współpracę.
• Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności,
• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
• Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz: APLIKUJ

Job Overview

  • Date Posted: Posted 2 miesiące ago
  • Expiration date: 3 października 2017
  • Location: Wrocław
  • Job Title: Tester Hurtowni Danych