Programming

Senior Java Developer @ Core Services Sp. z o.o. Full Time

Core Services Sp. z o.o.

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie do jednego z projektów dla sektora bankowego poszukujemy osoby na stanowisko: SENIOR JAVA DEVELOPER

Najważniejsze obowiązki:

  • Projektowanie i implementacja nowych aplikacji,
  • Rozwój i utrzymanie narzędzi programistycznych do tworzenia aplikacji,
  • Rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji,
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej i użytkowej,
  • Raportowanie stanu i przebiegu zleconej pracy,

Idealny kandydat posiada:

  • Biegłą umiejętność programowania w języku Java,
  • Doświadczenie w analizie i projektowaniu obiektowym,
  • Praktyczną znajomość języków SQL, PL/SQL,
  • Dobrą znajomość baz danych Oracle oraz technologii XML,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wnioskowania,
  • Nastawienie na pracę zespołową,
  • Znajomość języka angielskiego (umożliwiającą czytanie dokumentacji technicznej).

Dodatkowymi atutami będą: doświadczenie w zakresie tworzenia aplikacji w środowiskach Webowych oraz znajomość zagadnień integracji aplikacji oraz zagadnień bankowych.

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę do końca 2018 roku (pierwszy kontrakt na 3 miesiące) z możliwością przedłużenia kontraktu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności,
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B) pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Tagged as: Java, JEE, oracle, ps/sql, SQL, XML

Job Overview

  • Date Posted: Posted 2 tygodnie ago
  • Expiration date: 10 listopada 2017
  • Closes:Paź 31, 2017
  • Location: Wrocław
  • Job Title: Senior Java Developer
  • Hours: 40h / week
  • Paź 31, 2017