DEVOPS & SYSADMIN / Other

Administrator Aplikacji @ Core Services Sp. z o.o. Full Time

Core Services Sp. z o.o.

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe
instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode
i dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie do projektu w sektorze bankowym poszukujemy osoby na stanowisko:
Administrator Aplikacji
Miejsce pracy: Wrocław

Najważniejsze obowiązki:
 administrowanie środowiskami aplikacji bankowych
 wykonywanie zarówno instalacji zmian, jak i nowych wersji aplikacji
 konfiguracja oraz tunning aplikacji
 analizowanie błędów oraz działania naprawcze związane z działaniem aplikacji
 utrzymanie wysokiej wydajności powierzonych systemów
 współpraca z dostawcami
 wsparcie dla użytkowników systemów
 aktywny udział w realizowanych projektach rozwojowych

Idealny kandydat posiada:
 wykształcenie wyższe o profilu informatycznym
 minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
 znajomość wybranych języków skryptowych: Perl, PHP, Bash, Windows batch
 doświadczenie w administracji wybranymi serwerami aplikacyjnymi: IBM WAS, Tomcat/Apache,
Weblogic, IIS, SOA Webmethods
 znajomość obsługi relacyjnych baz danych (Oracle), znajomość języka PL/SQL na poziomie co
najmniej podstawowym
 dobrą znajomość systemów Windows, Unix (AIX, Solaris), Linux, RHEL
 znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodne posługiwanie się dokumentacją
techniczną
Oferujemy:
 Długoterminową współpracę
 Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności
 Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B)
 Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport)
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz:

Job Overview

  • Date Posted: Posted 4 lata ago
  • Expiration date: 12 maja 2017
  • Location: Wrocław
  • Job Title: Administrator Aplikacji

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 256 MB.