Project Manager

PMO (Project Management Office) @ Core Services Sp. z o.o. Full Time

Core Services Sp. z o.o.

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode
i dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie do projektu w sektorze bankowym poszukujemy osoby na stanowisko:

PMO (Project Management Office)

Miejsce pracy: Warszawa lub Poznań

Najważniejsze obowiązki:

•         Organizacja spotkań (bez roli merytorycznej), przygotowanie salek konferencyjnych ,

•         Przygotowywanie prezentacji, również w języku angielskim,

•         Przygotowywanie i archiwizacja notatek ze spotkań,

•         Realizacja bieżących zadań administracyjnych.

Idealny kandydat posiada:

•         Sprawność organizacyjna, zaradność,

•         Chęć do działania i do sprawnego realizowania zadań,

•         Umiejętności komunikacyjne i wysoka kultura osobista,

•         Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Nie jest wymagane doświadczenie ani wiedza merytoryczna w IT!

Oferujemy:

·         Możliwości rozwoju w dziedzinach compliance/prawnych lub IT.

·         Okazję do zdobywana doświadczenia w zarządzaniu projektami, pierwsze kroki do rozwoju w kierunku Project Managera.

·         Długoterminową współpracę – najpierw do końca maja 2018, z możliwością przedłużenia.

·         Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),

·         Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz – APLIKUJ

Job Overview

  • Date Posted: Posted 10 miesięcy ago
  • Expiration date: 13 listopada 2017
  • Location: Warszawa, Poznań
  • Job Title: PMO (Project Management Office)