Backend / DEVOPS & SYSADMIN / Frontend / Other / UX Designer

ARCHITEKT ROZWIĄZAŃ IT @ Core Services Sp. z o.o. Full Time

Core Services Sp. z o.o.

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Architekta Rozwiązań IT

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

·         Udział w projektach informatycznych w roli architekta rozwiązań it oraz rozwiązań telekomunikacyjnych.

·         Współpraca z jednostkami biznesowymi.

·         Tworzenie rozwiązań informatycznych lub telekomunikacyjnych.

·         Przygotowywanie raportów.

·         Optymalizowanie systemów informatycznych i telekomunikacyjnych.

·         Zadania związane z integracją aplikacji.

·         Tworzenie oraz modelowanie architektury aplikacji, a także architektury technicznej i architektury integracji.

OCZEKIWANY PROFIL:

·         Doświadczenie na stanowisku architekta lub projektanta rozwiązań IT – min 2 lata.

·         Doświadczenie w projektach z obszaru logistyki mile widziane.

·         Znajomość technik optymalizacji systemów.

·         Znajomość zagadnień związanych z integracją aplikacji.

·         Znajomość modeli i technologii wykorzystywanych przy tworzeniu architektury aplikacji, architektury technicznej oraz architektury integracji

·         Znajomość ITIL lub OBIT.

·         Samodzielność, ale również umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

·         Długoterminową współpracę.

·         Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności.

·         Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B).

·         Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o aplikowanie klikając w APLIKUJ TERAZ

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Job Overview

  • Date Posted: Posted 4 lata ago
  • Expiration date: 29 stycznia 2017
  • Location: Warszawa
  • Job Title: ARCHITEKT ROZWIĄZAŃ IT