Testing

Tester Automatyczny @ Core Services Sp. z o.o. Full Time

Core Services Sp. z o.o.

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe
instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode
i dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie do projektu w sektorze bankowym poszukujemy osoby na stanowisko:
Tester Automatyczny
Miejsce pracy: Poznań

Najważniejsze obowiązki:

• Praca w projekcie związanym z bankowością elektroniczną, a konkretnie z bankowym systemem
do obsługi posprzedażowej kredytów,
• Współpraca przy tworzeniu strategii testów,
• Tworzenie scenariuszy testów automatycznych dla integracji systemu,
• Rozwijanie integracyjnych i regresyjnych przypadków testowych,
• Wykonywanie testów automatycznych.

Idealny kandydat posiada:

• Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
• Umiejętność automatyzacji testów,
• Dobra znajomość języka SQL,
• Znajomość SoapUI,
• Znajomość narzędzi Testlink, Jira lub pokrewnych,
• Mile widziane certyfikaty ISTQB.

Oferujemy:

• Długoterminową współpracę.
• Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności,
• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
• Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz.

Job Overview

  • Date Posted: Posted 1 miesiąc ago
  • Expiration date: 24 października 2017
  • Location: Poznań
  • Job Title: Tester Automatyczny

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 256 MB.