Other / Programming / Testing

Inżynier Testów Automatycznych @ Core Services Sp. z o.o. Full Time

Core Services Sp. z o.o.

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, zdobywając doświadczenie w outsourcingu i rekrutacji do projektów informatycznych w całej Polsce oraz budując w tym czasie jedną z największych baz specjalistów w branży IT.

Obecnie do projektu w sektorze finansowym poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Testów Automatycznych

Miejsce pracy: Kraków

OPIS STANOWISKA:

Zajmiesz się integracją systemową, testami regresji, testami typu „end-to-end”, a także administracją, implementacją i planowaniem narzędzi testowych. Będziesz mieć okazję pracować z najwyższymi standardami SDLC oraz wykorzystując najlepsze praktyki testów automatycznych.

NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA:

·         Współpraca przy tworzeniu strategii testów, udział w planowaniu projektów,

·         Tworzenie scenariuszy testów automatycznych dla integracji systemu i testów regresji,

·         Tworzenie skryptów SQL ,

·         Rozwijanie integracyjnych i regresyjnych przypadków testowych,

·         Wykonywanie testów automatycznych i raportowanie postępów,

·         Rozwijanie i prowadzenie szkoleń dla zespołów testowych,

·         Prezentacja rezultatów testów automatycznych,

·         Analiza ryzyka podczas trwania projektu.

IDEALNY KANDYDAT POSIADA:

·         Min. 3 lata doświadczenia w przeprowadzaniu testów automatycznych,

·         Znajomość standardów SDLC,

·         Znajomość metodologii Agile i Waterfall,

·         Znajomość baz danych i języka SQL,

·         Biegłą znajomość języka JAVA,

·         Dobrą znajomość narzędzi i struktur testów automatycznych,

·         Znajomość frameworków JUnit, TestNG,

·         Umiejętności z zakresu defect managementu (narzędzia Quality Center, Jira),

·         Znajomość Selenium Webdriver.

OFERUJEMY:

·         Możliwość rozwoju z wykorzystaniem najnowszych technologii i w przyjaznej atmosferze,

·         Długoterminową współpracę,

·         Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności i kwalifikacji,

·         Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),

·         Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o aplikowanie wypełniając formularz z poniższego linku:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Tagged as: java selenium webdriver automation tester

Job Overview

  • Date Posted: Posted 4 lata ago
  • Expiration date: 11 czerwca 2017
  • Location: Kraków
  • Job Title: Inżynier Testów Automatycznych

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 256 MB.