Programming

Full-Stack Developer @ CORE Services Full Time

CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów z sektora bankowego poszukujemy osoby na stanowisko: Full Stack Developer

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • Udział w procesie digitalizacji banku,
  • Udział w rozwoju aplikacji webowych i mobilnych,
  • Uczestnictwo w projektowaniu modułów aplikacji,
  • Wsparcie grafików oraz projektantów,
  •  Kontakt z biznesem związku z ostatecznym kształtem produktu.

Idealny kandydat posiada:

  • Bardzo dobra znajomość: JAVA,
  • Bardzo dobra znajomość: MVC, Struts, SpringBoot,
  • Bardzo dobra Znajomość bazy danych: MS SQL, T-SQL
  • Znajomość serwerów aplikacji: Tomcat, GlassFish,
  • Znajomość usług sieciowych: REST, ESB,
  • Znajomość zarządzania projektami: Scrum, Jira, Waterfall,
  • Znajomość nowoczesnych systemów budowania aplikacji: InteliJ, Maven, Ant
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość i doświadczenie w pracy z wszystkimi lub niektórymi z poniższych technologii: HTML5, CSS3, JQuery, Angular JS, NPM, node.js, Bootstrap, TypeScript, Ajax
  • Znajomość testów jednostkowych: JUnit,
  • Dbałość o dobre praktyki programistyczne,
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności,
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
  • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport),
  • Opiekę dedykowanego opiekuna administracyjnego.

Wszystkich zainteresowanych spełniających podane wyżej kryteria prosimy o przesłanie CV (z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych)

„Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.) informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Core Services Sp. z o.o., miejsce wykonywania działalności – ul. Długosza 60, 51-162 Wrocław. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji i nie będą udostępniane innym administratorom danych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych odbywa się na podstawie art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy i jest niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.”

Job Overview

  • Date Posted: Posted 10 miesięcy ago
  • Expiration date: 31 marca 2018
  • Location: Poznań
  • Job Title: Full-Stack Developer