Other

Architekt @ Connectis Full Time

Connectis - Connectis

@Connectis

Innowacyjność, prestiż i wyzwanie – to 3 cechy, które łączą ten projekt!
Jeżeli rozumienie potrzeb biznesowych i dostosowywanie do nich środowiska informatycznego, nie kryją przed Tobą tajemnic i chcesz wykorzystać swoje doświadczenie zawodowe w roli Architekta Korporacyjnego – nie zwlekaj!

16 500 – 20 000 PLN netto

Toruń
Opis stanowiska:

Tworzenie wizji architektury korporacyjnej od podstaw oraz planu transformacji środowiska informatycznego
Ścisła współpraca z przedstawicielami biznesowymi i pozostałymi architektami
Przygotowanie i wdrożenie narzędzia architektonicznego
Definiowanie wymagań dotyczących systemów IT
Wsparcie merytoryczne architektów rozwiązań IT
Oferujemy:
Realny wpływ na rzeczywistość biznesową oraz wybór narzędzi
Środki na finansowanie hobby (zgodnie z Twoimi upodobaniami)
Elastyczną formę zatrudnienia i możliwość pracy zdalnej
Pracę w najnowszych technologiach
Swobodę w działaniu

Tagged as: architekt

Job Overview

  • Date Posted: Posted 4 lata ago
  • Expiration date: 26 maja 2017
  • Location: Toruń
  • Job Title: Architekt
  • Hours: 40h / week
  • Salary: 16500 - 20000