Customer Support / Other

Administrator Systemu EDI @ Comarch Full Time

Comarch

Wymagania:

  • znajomość platformy serwerowej Windows
  • relacyjnych baz danych i języka SQL, językówskryptowych (Perl, PowerShell ) oraz protokołówsieciowych TCP/IP
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na kontakt z Klientem
  • umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego uczenia się oraz pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność

    Zakres obowiązków:

  • konfiguracja środowiska Comarch EDI: konfiguracja kanałów komunikacyjnych (AS2, X400, FTP / VPN), konfiguracja systemu przetwarzania komunikatów za pośrednictwem dedykowanych narzędzi
  • realizacja zgłoszeń serwisowych
  • nadzór nad działaniem systemów – tworzenie skryptów do automatyzacji zadań administracyjnych, pisanie zapytań SQL, monitoring systemu

Oferujemy:

  • uczestnictwo w krajowych i międzynarodowych projektach
  • praca w międzynarodowym zespole
  • dużą samodzielność w realizacji zadań i ich różnorodność
  • program szkoleniowy Comarch
  • prywatną opiekę medyczną

Tagged as: perl, powershell, SQL

Job Overview

  • Date Posted: Posted 1 tydzień ago
  • Expiration date: 10 marca 2018
  • Closes:Mar 31, 2018
  • Location: Kraków, Łódź
  • Job Title: Administrator Systemu EDI
  • Mar 31, 2018