Customer Support

Młodszy Konsultant ds. obsługi klienta (Service Desk EDI) @ Comarch Full Time

Comarch

Opis stanowiska:
• Wsparcie techniczne i merytoryczne klientów polskich i zagranicznych
• Komunikacja mailowa i telefoniczna
• Udział w procesie podłączeń firm do platformy Comarch EDI (koordynacja poszczególnych podłączeń, wsparcie)
• Bieżąca pomoc i szkolenia klientów w zakresie obsługi aplikacji Comarch EDI
• Identyfikacja i rejestracja zgłoszeń w systemach zgłoszeniowych (kategoryzacja, wstępna analiza i realizacja określonej części zgłoszeń zgodnie z wytycznymi)
• Zarządzanie zgłoszeniami oraz incydentami zgodnie ze światowymi standardami IT
• Aktywna współpraca z pracownikami innych działów
• Praca stacjonarna w dni robocze, w trybie zmianowym w godz. 7:00-20:00
• Praca na pełny etat

Profil pracownika:
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Wykształcenie wyższe (min. licencjat lub inżynier, ew. ostatnie lata studiów)
• Znajomość obsługi komputera w stopniu dobrym (MS Office, Internet, e-mail)
• Komunikatywność oraz dobra dykcja
• Sumienność, skrupulatność i odpowiedzialność
• Umiejętność pracy w zespole
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub chęć jego zdobycia

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w spółce z polskim kapitałem w oparciu o umowę o pracę
• Nowoczesne, międzynarodowe środowisko pracy
• Udział w realizacji międzynarodowych projektów dla firm z branży Retail / FMCG / Logistyka / Motoryzacja zgodnie z międzynarodowymi standardami
• Szkolenia, możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia w branży IT
• System premiowy – premie uzależnione od efektów pracy, projektowe, sprzedażowe
• Elastyczny grafik pracy
• Możliwość dalszego rozwoju w strukturach Comarch
• Świadczenia dodatkowe (Prywatna opieka medyczna w iMed24, możliwość skorzystania z programu MultiSport, bezpłatny dostęp do kompleksu rekreacyjnego (basen, siłownia, sauna), cykliczne imprezy integracyjne)

Job Overview

  • Date Posted: Posted 1 tydzień ago
  • Expiration date: 10 marca 2018
  • Closes:Mar 31, 2018
  • Location: Kraków
  • Job Title: Młodszy Konsultant ds. obsługi klienta (Service Desk EDI)
  • Mar 31, 2018