Other

Inżynier Systemowy (IS/U) @ Comarch Full Time

Comarch

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne
• certyfikat CCNA poparty umiejętnościami praktycznymi
• znajomość sieci LAN/WAN i technologii z nim związanych
• znajomość technologii związanych z zabezpieczaniem sieci (firewalle, IDS, IDP) oraz sieciami VPN
• znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows Server
• mile widziana znajomość platform sprzętowych HP/IBM/CISCO/JUNIPER
• dodatkowym dużym atutem będzie znajomość języków skryptowych (Bash, Perl, Python, Ruby) i technologii Active Directory
• znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na kontakt z Klientem
• umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego uczenia się oraz pracy w zespole
• dobra organizacja pracy
• komunikatywność

Zakres obowiązków:
• prace przy projektach sieciowych i systemowych
• rozwijanie infrastruktury teleinformatycznej
• wdrażanie nowych rozwiązań
• diagnostyka problemów związanych z wdrażanymi projektami

Oferujemy:
• pracę w ciekawym, dużym, międzynarodowym projekcie
• ścieżkę rozwoju zawodowego oraz udział w programie szkoleń
• realizację projektu zgodnie z międzynarodowymi standardami
• stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
• współpracę z doświadczonymi specjalistami w wieloletnim projekcie

Tagged as: cisco, juniper, LAN, linux, wlan

Job Overview

  • Date Posted: Posted 3 tygodnie ago
  • Expiration date: 27 lutego 2018
  • Closes:Mar 31, 2018
  • Location: Kraków
  • Job Title: Inżynier Systemowy (IS/U)
  • Mar 31, 2018